2014 m. birželio 19 d., ketvirtadienis

Trečias Žemaitijos vaikų futbolo lygos turas Liepijoje

Birželio 16 d. VFK "Žiogelių" žaidėjai išvyko į Liepoją, kur žaidė trečio turo rungtynes. VFK "Žiogeliai-I" iškovojo pergalę prieš Liepajas SSS-III komandą rezultatu 10:0.
Antrose rungtynėse pirmoji komanda žaidė prieš Saldus SSS. Šiose rungtynėse netrūko dramos. Pirmieji į priekį išsiveržė Saldus SSS komanda. Varžovai antro kėlinio pradžioje įmušė ir antrą įvartį. Plungiškiams pavyko išlyginti rezultatą likus mažiau nei minutei iki rungtynių pabaigos. Išlyginamasis įvartis sukėlė daug džiaugsmo "Žiogelių-I" komandai, tačiau šis džiaugsmas greit virto didžiuliu nusivylimu, kadangi varžovai sugebėjo iš aikštės centro įmušti įvartį. Po įmušto įvarčio teisėjas "sušvilpė" rungtynių pabaigą.
Nepaisant šio pralaimėjimo "Žiogelių-I" komanda labai gerai sužaidė šiose rungtynėse, tik bėda ta, kad nesugebėjo realizuoti savo sukurtų progų.
VFK "Žiogeliai-II" komanda taip pat žaidė dvi rungtynes. Jų varžovais šiame ture buvo Liepajas SSS-I ir Liepajas SSS-II komandos. Antros komandos žaidėjai patyrė pralaimėjimus abiejose rungtynėse. Nors VFK "Žiogelių-II" komandos žaidėjams ir nepavyksta iškovoti pergalių, tai vistiek jiems yra gera vieta, kur jie gali kaupti savo žaidybinę patirti, kuri jiems pravers ateityje.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą