2014 m. rugpjūčio 10 d., sekmadienis

Vasaros futbolo stovykla "Sveikame kūne - sveika siela"

Rugpjūčio 4 d. VFK "Žiogeliai" ir Plungės SRC futbolininkai susikrovė lagaminus ir išvyko į vasaros futbolo stovyklą "Sveikame kūne - sveika siela". Stovyklą, kurioje šiais metais dalyvavo 41 dalyvis, 10-tą kartą organizavo VFK "Žiogeliai".
Vasaros stovykla truko 5 dienas. Žaidėjai kasdien keldavosi 8.30 val. ir bėgdavo į mankštą, po kurios jų laukdavo maudynės ežere. Įgyję žvalumo,  10.00 val. žaidėjai pusryčiaudavo. Po valandėlės vykdavo rytinės treniruotės, kurias vesdavo Kęstutis Petkus ir Giedrius Budginas.
Po treniruotės vaikai bėgdavo į ežerą ir 14.00 val. jų jau laukdavo pietūs. Papietavus stovykloje iki 17.00 val. būdavo ramybės metas - vieni eidavo prigulti pokaičio miego, o tų, kurių toks miegas neviliodavo, eidavo į stadioną žaisti futbolo ant smėlio ir pan.
17.00 val. prasidėdavo vakarinė treniruotė, kuri trukdavo apie dvi valandas. 19.00 val. žaidėjai jau rikiuodavosi prie valgyklos vakarienei, po kurios žaidėjams budavo skiriamas laisvas laikas. 22.00 val. ruošdavomės miegui ir po valandėlės visi sumerkdavo akis miegui.

-Žiogelis-

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą