2014 m. rugpjūčio 31 d., sekmadienis

VFK "Žiogeliai-2005" dalyvavo tarptautiniame futbolo turnyre


Rugpjūčio 29-30 d. VFK "Žiogeliai-2005" dalyvavo Gargžduose vykusiame tarptautiniame futbolo turnyre "Banga CUP". Turnyre dalyvavo 16 komandų, kurios atvyko iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Rusijos.
Plungiškiai rungtyniavo C grupėje kartu su FK "Liepaja-1", SDJUSŠOR-5 I" ir FK "Šilutė".
Pirmas rungtynes "Žiogeliai" žaidė prieš Liepaja-1. Šias rungtynes plungiškiai pralaimėjo rezultatu 1-2. Antrose rungtynėse Plungės futbolininkai nepasipriešino Kaliningrado "SDJUSŠOR-5 I". Šiai komandai pralaimėta rezultatu 3:7.
Paskutinėse dienos rungtynėse žaista prieš FK "Šilutė". Pirmą kėlinį "Žiogeliai" laimėjo rezultatu 4:0. Antrame kėlinyje treneris pakeitė vartininką ir šis trenerio sprendimas padovanojo pergalę varžovams iš Šilutės rezultatu 8:5.
Pirma diena baigėsi negeriausiomis emocijomis. Grupės etape užimta paskutinė vieta.
Atvykus į turnyrą antrą dieną paaiškėjo, kad atkrintamosiose žaisime prieš Kaliningrado "Baltika", kuri D grupėje iškovojusi visas tris pergales užėmė pirmą vietą. Laimėjusi komanda toliau tęs kovą dėl 1-8 vietų, o pralaimėtojai dėl 9-16 vietų.
Antroji diena buvo visiškai priešinga pirmąjai: komandai sekėsi laimėti dvikovas, tiksliau atlikti perdavimus ir užbaigti atakas. Dėl šios priežasties atkrintamųjų varžybų etapas buvo pradėtas pergale prieš Kaliningrado "Baltika" rezultatu 3:1.
Po šios gražios pergalės "Žiogeliai" pusvalandį pailsėjo ir stojo į dvikovą prieš Tauragės FM. Šias rungtynes plungiškiai pralaimėjo 1:3. Po šio pralaimėjimo "Žiogeliai" toliau tęsė kovas dėl 5-8 vietų. 
Kitas varžovas buvo Liepaja-2, kurie įveikti rezultatu 3:2. 
Paskutinėse savo rungtynėse, kuriose turėjo paaiškėti 5-6 vietos nugalėtojas, "Žiogeliai" žaidė prieš Ventspilio "Ceriba". Šias rungtynes "Žiogeliai" laimėjo rezultatu 5:1 ir užėmė turnyre pentą vietą.
Geriausiu žaidėju "Žiogelių" komandoje išrinktas Matas Kazbaras.
VFK "Žiogeliai" komandos sudėtis šiame turnyre: Eimantas Kazlauskas, Deividas Butkus, Matas Kazbaras, Regimantas Virkšas, Titanas Ukrinas, Gvidas Mažeika, Adomas Latakas, Gintautas Mockevičius, Paulius Meškėnas, Markas Untulis, Titas Mažulis, Radvilas Bogužas ir Edvinas Šlyžius.

REZULTATAIKomandų rikiuote pasibaigus turnyrui:
1. SDJUSŠOR-5 I
2. FK "Lapaja-1"
3. SK Babite
4. Tauragės FM
5. Plungės VFK "Žiogeliai"
6. Ventspilio "Ceriba"
7. FK "Banga"
8. FK "Liepaja-2"
9. FK "Šilutė"
10. Šiaulių FA
11. "Baltika"
12. FC Maardu
13. SDJUSŠOR-5 II
14. FK "Banga-2"
15. Klaipėdos FM
16. Vilniaus FM.

-Žiogelis-

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą