2014 m. rugpjūčio 31 d., sekmadienis

VFK "Žiogeliai-2005" dalyvavo tarptautiniame futbolo turnyre

Rugpjūčio 29-30 d. VFK "Žiogeliai-2005" dalyvavo Gargžduose vykusiame tarptautiniame futbolo turnyre "Banga CUP". Turnyre dalyvavo 16 komandų, kurios atvyko iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Rusijos.
Plungiškiai rungtyniavo C grupėje kartu su FK "Liepaja-1", SDJUSŠOR-5 I" ir FK "Šilutė".
Pirmas rungtynes "Žiogeliai" žaidė prieš Liepaja-1. Šias rungtynes plungiškiai pralaimėjo rezultatu 1-2. Antrose rungtynėse Plungės futbolininkai nepasipriešino Kaliningrado "SDJUSŠOR-5 I". Šiai komandai pralaimėta rezultatu 3:7.
Paskutinėse dienos rungtynėse žaista prieš FK "Šilutė". Pirmą kėlinį "Žiogeliai" laimėjo rezultatu 4:0. Antrame kėlinyje treneris pakeitė vartininką ir šis trenerio sprendimas padovanojo pergalę varžovams iš Šilutės rezultatu 8:5.
Pirma diena baigėsi negeriausiomis emocijomis. Grupės etape užimta paskutinė vieta.
Atvykus į turnyrą antrą dieną paaiškėjo, kad atkrintamosiose žaisime prieš Kaliningrado "Baltika", kuri D grupėje iškovojusi visas tris pergales užėmė pirmą vietą. Laimėjusi komanda toliau tęs kovą dėl 1-8 vietų, o pralaimėtojai dėl 9-16 vietų.
Antroji diena buvo visiškai priešinga pirmąjai: komandai sekėsi laimėti dvikovas, tiksliau atlikti perdavimus ir užbaigti atakas. Dėl šios priežasties atkrintamųjų varžybų etapas buvo pradėtas pergale prieš Kaliningrado "Baltika" rezultatu 3:1.
Po šios gražios pergalės "Žiogeliai" pusvalandį pailsėjo ir stojo į dvikovą prieš Tauragės FM. Šias rungtynes plungiškiai pralaimėjo 1:3. Po šio pralaimėjimo "Žiogeliai" toliau tęsė kovas dėl 5-8 vietų.
Kitas varžovas buvo Liepaja-2, kurie įveikti rezultatu 3:2.
Paskutinėse savo rungtynėse, kuriose turėjo paaiškėti 5-6 vietos nugalėtojas, "Žiogeliai" žaidė prieš Ventspilio "Ceriba". Šias rungtynes "Žiogeliai" laimėjo rezultatu 5:1 ir užėmė turnyre pentą vietą.
Geriausiu žaidėju "Žiogelių" komandoje išrinktas Matas Kazbaras.
VFK "Žiogeliai" komandos sudėtis šiame turnyre: Eimantas Kazlauskas, Deividas Butkus, Matas Kazbaras, Regimantas Virkšas, Titanas Ukrinas, Gvidas Mažeika, Adomas Latakas, Gintautas Mockevičius, Paulius Meškėnas, Markas Untulis, Titas Mažulis, Radvilas Bogužas ir Edvinas Šlyžius.