2014 m. spalio 16 d., ketvirtadienis

VFK "Žiogeliai" treneris pasipuošė LFF vakarų zonos pirmenybių medaliu!!!

VFK "Žiogeliai" treneris Kęstutis Petkus su Plungės FK "Babrungo" komanda iškovojo trečią vietą LFF Vakarų zonos pirmenybėse ir pasipuošė bronzos medaliais. Sveikiname ir didžiuojamės savo klubo treneriu!!!
FK "Babrungo" gynėjas - Kęstutis Petkus

Paskutinio LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių turo centrinė dvikova vyko Žemaitijos derbyje tarp Telšių „Džiugo“ ir Plungės „Babrungo“ komandų.Telšiuose gausiai surinkusių žiūrovų akivaizdoje „Babrungas“ rungtynių pradžioje įrodė, kad nesiruošia apsiriboti juos tenkinančiomis lygiosiomis ir 13-ąją rungtynių minutę po Giedriaus Ratkaus įvarčio, buvo išsiveržęs į priekį (1:0). Nors telšiečiai kurim laikui sutriko ir beveik visą pirmąjį kėlinį rungtyniavo blankiai, tačiau dar iki pertraukos vienas iš „Džiugo“ atakų lyderis Marius Šluta tiksliu smūgiu į tolimąjį vartų kampą atstatė pusiausvyrą (1:1). Vos tik prasidėjus antrajam kėliniui susirinkusius žiūrovus nudžiugino dar vienas sėkmingas momentas „Džiugui“ – po pakelto kampinio Dovydas Baškys galva nukreipė kamuolį į „Babrungo“ vartus, kuris atsitrenkęs nuo virpsto suspurdėjo vartų tinkle (2:1).  Vėliau jau „Babrungas“ bandė nukreipti „svarstykles“ į sau palankią pusę, tačiau išlyginamojo įvarčio pasiekti nesugebėjo. Rungtynėms slenkant į pabaigą Vilius Lapeikis kairiuoju aikštės kraštu įsiveržęs į baudos aikštelę ir tiksliu smūgiu į artimąjį vartų kampą padvigubino „Džiugo“ persvarą (3:1). Pergalingą tašką padėjo rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Eimantas Stonkus, kuris gavęs puikų perdavimą iš dešiniojo krašto, iškart smūgiu pasiuntė kamuolį į „Babrungo“ vartus (4:1).Pergalė leido "Džiugui" (35 tšk.) sezoną užbaigti antroje vietoje, trečiąją vietą užėmusio "Babrungo" sąskaitoje liko 32 taškai.