2014 m. lapkričio 17 d., pirmadienis

"Žiogai" rajono futbolo pirmenybėse žengia pergalingai

Praėjusią savaitę prasidėjo Plungės rajono futbolo pirmenybėse, kuriose dalyvauja ir VFK "Plungės žiogelis" suburta komanda pavadinimu "Žiogai". Primename, kad praėjusiais metais mūsų komanda tapo šių pirmenybių pirmos vietos nugalėtojais.
2013 m. futbolo pirmenybių nugalėtojai - Žiogai

Šiame sezone mūsų komanda rungtyniauja A lygoje kartu su "Liskandu", "Plungės baldais" ir "OSS" komandomis. 

Komandos sudėtis: Rokas Rusys, Rokas Petrikas, Irmantas Mockus, Deividas Reimaris, Rolandas Budrys, Tautvydas Ramanauskas, Marius Birškys, Ernestas Macenis. Prie komandos vėliau prisijungs ir rezultatyviausias 2013 m. pirmenybių žaidėjas Tomas Birškys.

Pirmas rungtynes "Žiogai" žaidė prieš "OSS". Šios rungtynės buvo laimėtos rezultatu 14:7. Antrose rungtynėse taip pat iškovota pergalė prieš "Plungės baldus" rezultatu 9:3.

Kitas rungtynes "Žiogai" žais lapkričio 21 d. (penktadienis) "Žirgyno" sporto salėje, 19:30 val. prieš "OSS" komandą.

-Žiogelis-

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą