2014 m. gruodžio 29 d., pirmadienis

"Žiogelių" kalėdinė šventė su svečiu iš Laplandijos!!!

Gruodžio 27 d. "Žirgyno" sporto salę, kaip ir kasmet tokiu laiku, užpildė vaikų futbolo klubo "Žiogeliai" žaidėjai ir šio klubo mylėtojai. Kalėdinė šventė prasidėjo mini futbolo turnyru, kuriame dalyvavo 4 komandos: "Žiogai", "El Dorado", "Legionieriai" ir "OSS". Šį turnyrą laimėjo klubo draugų komanda iš Vilniaus "El Dorado", kurie finalinėse rungtynėse po baudinių serijos nuskriaudė "Žiogus".
Futbolo turnyro dalyviai

Pasibaigus šiam turnyrui į aikštę žengė jauniausieji futbolininkai (2007-2008 m. gim.). Mažieji žaidėjai šventę papuošė gražiais įvarčiais, kurie labai nudžiugino susirinkusius žiūrovus. Jaunuosius futbolininkus aplankė ir Kalėdų senelis.
Kalėdų Senelis su jaunaisiais futbolininkais

Po trumpo pokalbio su vaikais, Kalėdų Senelis užėmė vartininko poziciją, kadangi mažieji labai norėjo pademonstruoti kaip jie yra išmokę spirti į vartus. Kalėdų Senelis puikiai atrėmė vaikų smūgius, nors buvo ir tokių, kurie lengvai pramušdavo Laplandijos gyventojo saugomus vartus.

Po mažųjų pasirodymo į aikštę sugužėjo 2005-2006 m. gimę berniukai. Pasidalinę į dvi komandas, vaikai pradėjo rungtynes. Pasibaigus šioms rungtynėms, į aikštę žengė paskutiniųjų rungtynių dalyviai: "Tėvelių" komanda ir 2003-2004 m. gim. žaidėjai. Kova vyko labai atkakli, bet rungtynių pabaigoje visą aikštę užpildę "Žiogelių" žaidėjai palaužė "Tėvelių" pasipriešinimą ir rungtynių pabaigoje išplėšė sunkią pergalę rezultatu 16:15.
Rungtynių "Tėveliai" vs. "Žiogeliai 2003-04" dalyviai

Beje, šių rungtynių pertraukos metu, VFK "Žiogeliai" treneriai pasveikino savo kolegą Giedrių Budginą vestuvių proga.
Žaidėjai, draugai ir kolegos sveikina Giedrių Budginą

VFK "Žiogeliai" nori padėkoti visiems, kurie dalyvavo šioje šventėje,
ypač tiems, kurie atvyko iš labai toli. Ačiū.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą