2015 m. sausio 14 d., trečiadienis

Sėkmings startas Mažojo 5x5 futbolo pirmenybėse


Vakar mūsų futbolo klubo komandos sėkmingai pradėjo kovas 2015 m. Lietuvos mažojo futbolo 5x5 pirmenybėse.
Žiogeliai-2003

"Žiogeliai-2003" nesunkiai įveikė Mažeikių FK "Atmosferos" komandą rezultatu 17:0. Treneris Kęstutis Petkus džiaugėsi komandos pasirodymu ir gera gynyba: 
"Mane labiau nudžiugino ne įvarčių gausa, o tas išlaikytas "0" švieslentėje. Kurį laiką turėjome problemų gynyboje ir gana daug prasileisdavome kvailų įvarčių, šiandien to nebuvo, judame tinkama linkme. Džiugina ir tai, kad išlaikėme gana aukštą rungtynių tempą visas rungtynes ir varžovus presingavome tolygiai iki pat rungtynių pabaigos, net esant dideliam skirtumui. Darbas dar nebaigtas ir žiūrime rimtai į tolimesnius varžovus bei ruošiames tolimesnėms kovoms".
Kitas rungtynes "Žiogeliai-2003" sausio 22 dieną žais išvykoje su Radviliskio ŠSPC komanda,

Žiogeliai-2005

"Žiogeliai-2003" taip pat iškovojo pergalę. Minimalia persvara 5:4 buvo įveikta Telšių FK  "Džiugas-2006". Plungiškių gretose įvarčius įmušė Matas Kazbaras-2, Adomas Latakas-2 ir kartą pasižymėjo Titas Mažulis. Trenerio Giedriaus Budgino komentaras apie rungtynes:
"Džiaugiamės iškovotais taškais, tačiau suprantame, kad rungtynėse nepademonstravome gero žaidimo. Pirmą kartą teko žaisti tokioje mažoje salėje ir to rungtynių laiko mums neužteko prie jos prisitaikyti. Labai gerai rungtynes sužaidė varžovų vartininkas, kuris savo komandą gelbėjo ne kartą nuo mūsų puolėjų. Atkreipsime dėmesį į klaidas, kurias darėme rungtynių metu ir taisysime jas treniruotėse. Beje, noriu padėkoti Tito tėveliui, kuris mūsų komandą nuvežė rungtynėms į Telšius."
Kitas rungtynes "Žiogeliai-2003" žais Plungėje prieš Akmenės SC.

-Žiogelis 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą