2015 m. vasario 22 d., sekmadienis

Turnyre "Banga Cup U-10" iškovota antra vieta


Vasario 19-20 d. į Gargžduose vykusį tarptautinį futbolo turnyrą išvyko "Žiogeliai-2005". Jaunieji žaidėjai rungtyniavo B grupėje kartu su Saldus SSS, Tauragės VJSM ir Gargždų "Banga-2".

Pirmose rungtynėse plungiškiai iškovojo pergalę prieš "Banga-2" rezultatu 8:0. Šiose rungtynėse įvarčius įmušė: Matas Kazbaras, Gvidas Mažeika, Adomas Latakas, Markas Untulis, po du įvarčius pelnė Deividas Butkus ir Titas Mažulis.

Kitose rungtynėse žaista prieš Tauragės VJSM komandą. Šiose rungtynėse taip pat pavyko iškovoti pergalę rezultatu 2:0. Varžovų vartininką pavyko nuginkluoti Adomui Latakui ir Titui Mažuliui.

Paskutinėje grupės dvikovoje pasiekta pergalė prieš draugus iš Latvijos - Saldus SSS. Šios rungtynės laimėtos 4:1. Du įvarčius įmušė Titanas Ukrinas, o po kartą pasižymėjo Adomas Latakas ir Markas Untulis.

Iškovojus tris pergales ir su 9 taškais sąskaitoje - B grupėje užimta pirma vieta.


Nuotraukoje Titanas Ukrinas

Kitą diena žaista dėl 1-4 vietų. Pirmose rungtynėse rezultatu 8:3 nugalėti Šilutės bendraamžiai. Šiose rungtynėse pasižymėjo: Adomas Latakas, Gvidas Mažeika, Matas Kazbaras-2 ir net keturis įvarčius "įsūdė" Titanas Ukrinas.

Antrose finalinio etapo rungtynėse vėl susikauta su Saldus. Šios rungtynės buvo labai sunkios plungiškiams, kadangi jie buvo priversti panaikinti dviejų įvarčių persvarą, kurią turėjo varžovai. "Latviukams" pavyko įmušti įvartį rungtynių pradžioje, o po kelių minučių tą patį padarė dar kartą... "Žiogelių" emocinė būsena po antro įvarčio tapo panaši į paniką. Tokioje situacijoje komandos nuotaikų kontrolę į savo rankas perėmė Adomas Latakas, kuris įmušė du įvarčius, o rungtynių pabaigoje "išrašė" pirmos klasės perdavimą Deividui Butkui, kuris pelnė pergalingą įvartį ir sugadino nuotaiką Saldus treneriui ir žaidėjui. Iškovota puiki pergalė 3:2.

Paskutinėse rungtynėse dėl pirmos vietos susirungta su Gargždų "Banga". Šiose rungtynėse "Žiogelių" jėgų rezervas jau buvo išnaudotas, tad varžovams nusileista rezultatu 0:3. Nepaisant šio vienintelio pralaimėjimo, komanda liko labai patenkinta iškovota antra vieta.

Džiugu ir tai, kad geriausiu turnyro puolėju pripažintas "Žiogelis" Titanas Ukrinas. Geriausiu komandos žaidėju patys "Žiogeliai" išrinko Paulių Meškėną, kuris visą turnyrą puikiai gynė komandos vartus.

-Žiogelis-

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą