2015 m. kovo 3 d., antradienis

Rungtynių diena: "Žiogeliai-2003" vs. Kėdainių FK "Nevėžis"


Šiandien mūsų klubo komanda, "Žiogeliai-2003", pradės kovas Lietuvos mokinių mažojo futbolo čempionato aštunfinalyje. Mūsų varžovais šiame etape tapo Kėdainių FK "Nevėžio" jaunieji futbolininkai. 

Trumpai apžvelkime kokį kelią šios komandos įveikė iki aštunfinalio.

Pradėkime nuo savo šiandieninių varžovų - Kėdainių FK "Nevėžio". Ši komanda rungtyniavo A lygos 4 pogrupyje kartu su Panevėžio FA-1, Šiaulių FA "Šiauliai-1" ir Panevėžio FA-2. Atkreipus dėmesį į šio pogrupio komandas, galima teigti, kad grupė tikrai stipri.
Kėdainių FK "Nvėžis"

Kėdainių futbolininkai su savo varžovais šiame pogrupyje žaidė po du kartus. Jie nesunkiai du kartus nugalėjo Panevėžio FA-2 komandą rezultatais 18:5 ir 14:4. Taip pat du kartus FK "Nevėžis" laimėjo prieš Šiaulių Futbolo Akademijos auklėtinius: 6:3 ir 15:10. Vienintelė komanda, kuriai nusileidė kėdainiškiai, buvo Panevėžio Futbolo Akademijos pirmoji komanda. Šiai komandai pralaimėta 4:5 ir 10:15.

FK "Nevėžis" surinkęs 12 taškų savo pogrupyje užėmė antrą vietą ir pateko į aštunfinalį, o pirmą vietą užėmę Panevėžio FA-1 futbolininkai užsitikrino vietą ketvirtfinalyje.


A lygos rezultatai (2003 m. gim.)

O dabar susitelkime ties "Žiogelių-2003" kelione iki aštunfinalio...

"Žiogeliai-2003" (treneris Kęstutis Petkus) tik paskutinėmis akimirkimos pateko į Mažojo futbolo čempionatą. Nežinia dėl kokių priežasčių buvome pamiršti ir neinformuoti apie prasidedantį čempionatą, bet viskas išsisprendė ir buvome įtraukti į čempionato B lygos 5 pogrupį (Šiaulių-Panevėžio regionas). 
VFK "Žiogeliai-2003"

Patekome į vieną grupę kartu su Mažeikių FK "Atmosfera", Radviliškio ŠSPC ir Kelmės VJSM komandomis.

"Žiogeliai-2003" abu kartus nugalėjo Mažeikių FK "Atmosferą" 17:0 ir 12:0. Daug problemų mūsų komandai sukėlė Radviliškio ŠSPC, kuriuos tik po labai atkaklių kovų sugebėjome įveikti 8:6 ir 8:6. Kartą nugalėta Kelmės VJSM 17:0, o atsakomose rungtynėse jiems nusileista rezultatu 1:3.

"Žiogeliai-2003" surinkę 15 taškų B lygos 5 pogrupyje užėmė pirmą vietą ir išsikovojo vietą aštunfinalyje.

B lygos rezultatai (2003 m. gim.)

Manome, kad šiandien mūsų komandos laukia tikras iššūkis. Linkime komandai ir treneriui sėkmingų pirmųjų rungtynių ir tikimės Jūsų palaikymo rungtynių metu.

Rungtynių pradžia: 17:00 val.
Rungynių vieta: "Žirgyno" sporto salė, Parko g. 1.

-Žiogelis-

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą