2015 m. balandžio 2 d., ketvirtadienis

Mažo klubo didelės pergalės


Puikiai Lietuvos 2014-2015 m. mažojo futbolo čempionate pasirodė vaikų futbolo klubo „Žiogeliai“ auklėtiniai. 2003 m. gimusių berniukų komanda, kurią treniruoja Kęstutis Petkus, varžybas pradėjo  B lygoje. 5-ame pogrupyje pralenkę Mažeikių FK „Atmosfera“, Radviliškio ŠSPC ir Kelmės VJSM komandas, plungiškiai užėmė pirmą vietą ir pateko į kitą etapą.

Antrame etape  „Žiogelių-2003“ varžovais buvo Kėdainių FK „Nevėžis“. Pirmas rungtynes namuose plungiškiai laimėjo rezultatu 5:2. Atsakomosiose rungtynėse išvykoje „Žiogeliai-2003“ patvirtino savo pranašumą,  iškovodami pergalę 8:5.

Pergalės prieš bendraamžius iš Kėdainių „Žiogeliams“ atvėrė kelią į pusfinalį, kuriame dalyvavo aštuonios pajėgiausios Lietuvos komandos. Dėl patekimo į finalinį ketvertą šiame etape teko kautis su Vilniaus FK „Granitu“. Pirmas tarpusavio susitikimas Plungėje baigėsi taikiai - 6:6. Deja, atsakomosiose rungtynėse sostinėje patirtas pralaimėjimas rezultatu 4:6. plungiškiams „užvėrė duris“ į finalinį ketvertą.

„Žiogeliai-2003“ Lietuvos mažojo futbolo čempionate užėmė 5-8 vietas tarp 36 dalyvavusių komandų.

„Žiogeliai-2003“ komandoje žaidė: Marius Skirmantas, Juozas Vindašius, Deimantas Valauskas, Vilius Butkus, Kristupas Grigutis, Rokas Mažeika, Kipras Tamošauskas, Kostas Paplauskas, Tomas Budrys, Jokūbas Grigutis ir Tadas Kryževičius.

Jauniausieji „Žiogeliai“, gimę 2005 m. ir jaunesni,  taip pat  maloniai nustebino savo pasirodymu mažojo futbolo čempionate. B lygoje grupės varžybose įveikę Akmenės SC ir Telšių FK „Džiugo“ komandas,  „Žiogeliai-2005“ užėmė pirmą vietą ir pateko į kitą etapą. Šiame etape prieš Pasvalio SM „Žiogeliai-2005“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo ir, įveikę juos du kartus, keliavo į kitą etapą, kur jų laukė Radviliškio ŠSPC. Išvykoje „Žiogeliai“ varžovus nugalėjo 17:2, o savo aikštėje - 10:3. Sėkmingas pasirodymas šiame etape  plungiškiams atvėrė kelią į aštuntfinalį.

Aštuntfinalyje  plungiškių laukė akistata su Panevėžio futbolo akademijos auklėtiniais, kurie rungtyniavo A lygoje, tačiau „Žiogelių“ tai neišgąsdino. Jau pirmose rungtynėse Plungėje „Žiogeliai“ nepaliko niekam jokių abejonių,  kas turi žengti į pusfinalį.  „Žiogeliai-2005“ laimėjo rezultatu 9:0 ir, nepaisant pralaimėjimo Panevėžyje rezultatu 1:2, pateko į pusfinalį.

Burtai lėmė, kad pusfinalyje plungiškiams teko labai stiprus varžovas -Vilniaus FM komanda. Pirmos pusfinalio rungtynės vyko Plungėje. Šiose rungtynėse „Žiogeliai“ pademonstravo žemaitišką kovingumą, individualų meistriškumą ir laimėjo rungtynes 5:1. Gaila, bet atsakomosiose rungtynėse Vilniuje nepavyko išsaugoti namuose įgyto pranašumo. Rungtynės buvo pralaimėtos rezultatu 2:7. Tam, kad patektų į  finalinį ketvertą,  pritrūko vos vieno įvarčio.

Pirmenybėse  „Žiogeliai-2005“ užėmė 5-8 vietas tarp 59 komandų. „Žiogeliams-2005“ atstovavo: Paulius Meškėnas, Matas Kazbaras, Deividas Butkus, Titanas Ukrinas, Adomas Latakas, Gvidas Mažeika, Regimantas Virkšas, Gintautas Mockevičius, Titas Mažulis, Markas Untulis, Radvilas Bogužas ir Eimantas Kazlauskas. Komandos treneris Giedrius Budginas.

Vaikų futbolo klubas „Žiogeliai“ dėkoja treneriams, žaidėjams už puikų pasirodymą Lietuvos mokinių mažojo futbolo čempionate,  tėveliams – už puikų palaikymą. Nuoširdų ačiū tariame rėmėjams, kurių dėka galėjome dalyvauti šiame čempionate, - Plungės rajono savivaldybei, UAB „Litmet“, UAB „Verslo stimulas“, UAB „RDS LT“, UAB „Marijampolės eoltas“, UAB "Ugniest takas" ir VšĮ „Rogibo“.Giedrius Budginas

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą