2015 m. gegužės 31 d., sekmadienis

Audrius Laučys aplankė jaunuosius "Žiogelius"

Po pasibaigusio futbolo sezono FC "Bentford" klube, į Lietuvą trumpam grižo šio klubo žaidėjas - Audrius Laučys. Pasinaudodamas atostogų privalumais, Audrius prisiminė savo futbolo šaknis ir aplankė savo buvusio klubo "Žiogeliai" jaunuosius futbolininkus ir savo pirmąjį trenerį - Alvydą Viršilą.
Susitikimo metu Audrius mažiesiems "Žiogeliams" papasakojo savo nueitą kelią iki to taško, kai atsidūrė FC "Brentford" klube.
Kalbėjomės su Audriumi apie jo gyvenimo ypatumus Anglijoje: kaip treniruojasi, kaip suderina laiką įvairioms veikloms, apie ilgas keliones į treniruotes ir iš jų atgal namo. Audrius pasakojo, kad pradžioje, tapus FC "Brentford" žaidėju, nuvykti į treniruotes trukdavo apie dvi valandas, tiek pat laiko reikėdavo grįžti, o grižus vėlai vakare - ruošti namų darbus. Kitą rytą keltis 6 val. ir vėl viską kartoti baigus pamokas. Tai tesėsi keletą metų. Vėliau Audrius apsigyveno arčiau treniruočių bazės, tad kelionių laikas ženkliai sumažėjo.
Audrius palinkėjo jauniesiems futbolininkams tobulinti savo techniką, nes tai jiems gali padėti tapti aukšto lygio futbolininkais.
Dėkojame Audriui už apsilankymą ir linkime šilto oro atostogų metu ir sėkmės kitame sezone, atstovaujant FC "Brentford".

Daugiau foto čia.

-Žiogelis

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą