2015 m. rugsėjo 24 d., ketvirtadienis

Dvi pergalės trečiame ture

"Žiogeliai-1" (2005 m. gim.) komanda, rugsėjo 24 d. vyko į Klaipėdą, kur žaidė trečiojo turo rungtynes su Klaipėdos FM-1 ir Šiaulių FA-1 komandomis.

Primename, kad pirmame ture "Žiogeliai-1" iškovojo pergales prieš Gargždų FK "Banga-1" ir Kretingos SM. Antrame ture laimėta prieš Telšių FC "Džiugas" ir nusileista Tauragės VJSM-1 komandai.

Trečią turą "Žiogeliai-1" pradėjo rungtynėmis prieš turo šeimininkus - Klaipėdos FM-1. Pirmame kėlinyje "Žiogeliai-1"įgijo didelę persvarą prieš varžovus. Pirmą kėlinį "Žiogeliai-1" laimėjo 4-1. Antrame kėlinyje komandos žaidimas tapo "blankesnis", retai besukurta progų prie varžovų vartų ir vis dažniau varžovai pasinaudodavo atsiradusiomis spragomis plungiškių gynyboje. Nors "Žiogeliai-1" ir neįmušė įvarčių antrame kėlinyje, bet susikurta persvara rungtynių pradžioje, leido iškovoti pergalę 4:2. Šiose rungtynėse du įvarčius įmušė Adomas Latakas, po kartą pasižymėjo Titanas Ukrinas ir Deividas Butkus.

Antrose turo rungtynėse žaista prieš Šiaulių FA-1 komandą. Su šia komanda "Žiogeliai-1" žaidė turnyre rugpjūčio mėnesį, varžybos baigėsi lygiosiomis 1:1. Rungtynių pradžioje "Žiogeliai-1" puikiai žinojo prieš kokią stiprią komandą jie žais.

Šiaulių FA-1 jau rungtynių pradžioje pademonstravo savo pajėgumą įmušdami du greitus įvarčius. Šie du įvarčiai galėjo išmušti plungiškius iš "vėžių", bet dėka komandos lyderių sugebėjimo išlikti ramiais ir toliau drąsiai žaisti prieš varžovus, leido išlyginti balansą tarp komandų.

Įpusėjus pirmam kėliniui "Žiogelių" komandos kapitonas - Titanas Ukrinas - įmušė įvartį ir sušvelnino rezultatą. Dar po kelių atakų rezultatą išlygino Adomas Latakas. Baigiantis pirmam kėliniui Šiauliai įmušė įvartį ir persvėrė rezultatą 3:2.

Antrame kelinyje "Žiogeliai-1" sugebėjo puikiai pasiginti nuo grėsmingų varžovų atakų, drąsiai žaisti su kamuoliu ir būti tikrais "žemaičiais" aikštelėje. Toks charakteris ir truputis sėkmės, suteikė Žiogeliams galimybę surengti eilę atakų prie varžovų vartų, iš kurių dvi baigėsi įvarčiais. Išlyginamąjį įvartį įmušė Titanas Ukrinas, o pergalingą - likus dviem minutėms iki rungtynių pabaigos - Matas Kazbaras.

Šiame ture "Žiogeliai-1" komandos sudėtįs buvo tokia: Nedas Galdikas (vartininkas), Deividas Butkus, Regimantas Virkšas, Adomas Latakas, Matas Kazbaras, Gvidas Mažeika, Titanas Ukrinas, Gintautas Mockevičius, Ernestas Šakinis ir Markas Untulis.