2015 m. lapkričio 3 d., antradienis

Pergalingai turnyrą baigusiai U-17 rinktinei pristigo įvarčio


Lietuvos jaunių vaikinų U-17 (gimę 1999 m.) futbolo rinktinė, kurios sudėtyje rungtyniavo ir „eks žiogelis“ Mantas Rusys (nuotraukoje Nr. 8), praėjusią savaitę rungtyniavo Europos čempionato atrankos turnyre Liuksemburge. Nors turnyrą lietuviai baigę pergale rezultatu 2:0 prieš šeimininkų ekipą, pralaimėjimas pirmose rungtynėse Austrijos bendraamžiams rezultatu 0:2, „uždarė duris“ lietuviams į Elito varžybas.

Antrose rungtynėse pasiektos lygiosios prieš galingą Serbijos komandą. Lietuviai užėmė trečią vietą 5 grupėje, bet dėl prastesnio įvarčių santykio nepateko tarp komandų, kurios dalyvaus Elitiniame etape.

Pagal varžybų nuostatus į sekantį etapą pateko penkios geriausios trečiąsias vietas savo grupėse užėmusios komandos iš 13 grupių, tačiau skaičiuojami tik rezultatai dvikovose prieš du grupės lyderius. Šiame reitinge  3 taškus surinko tik Velsas, o lietuviai su dar šešiomis komandomis - po 1 tašką.  Dvi iš šių ekipų - suomiai ir slovėnai - turi palankesnį įvarčių santykį (1:2 ir 2:3), o škotai ir islandai įmušė daugiau (1:3) įvarčių nei lietuviai (0:2).

-Žiogelis

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą