2015 m. lapkričio 29 d., sekmadienis

Tauragėje iškovoti sidabro medaliai

Lapkričio 28 d. "Žiogeliai-2005" komanda dalyvavo vaikų salės futbolo turnyre, kuris vyko Tauragėje. Turnyre dalyvavo 8 komandos suskirstytos į dvi grupes. "Žiogeliai-2005" žaidė B grupėje kartu su Panevėžio FA-2, Suvalkų "Wingry" (Lenkija) ir Kaliningrado "SDJUSŠOR-5".

Pirmose rungtynėse prieš Panevėžio FA-2 buvo iškovota pergalė rezultatu 2:0. Rungtynėse prieš bendraamžius iš Lenkijos patirtas pralaimėjimas 1:3. Paskutinėse grupės rungtynėse įveikta Kaliningrado komanda 3:1. 

Grupės etape "Žiogeliai" užėmė antrą vietą ir pusfinalyje susitiko su Panevėžio FA-1. Pusfinalio rungtynėse vyko apylygė kova ir tik 10 minutę buvo įmuštas įvartis. Puikiu smūgiu iš aikštės vidurio Panevėžio FA vartininką nuginklavo žiogelis Adomas Latakas. Toks puikus įvartis pribloškė varžovus, kurie dar ilgai negalėjo atsitokėti nuo to ką pamatė. "Žiogeliai" pasinaudojo varžovų koncentracijos praradimu ir sumušė dar du įvarčius ir iškovoję pergalę 3:0 žengė į finalą.

Finale "Žiogelių" varžovais buvo Kelmės futbolininkai. Plungiškiams buvo sunku "įkasti" metais vyresniems žaidėjams, tad teko pripažinti jų pranašumą rezultatu 2:4.

Pasibaigus finalinėms rungtynėms "Žiogeliai" buvo apdovanoti taure ir įvairiausiais skanumynais bei dar papuošti sidabro medaliais.

Kapitonas Deividas Butkus ir Titanas Ukrinas su II vietos taure

Geriausiu komandos žaidėju pripažintas Adomas Latakas.

Geriausiu turnyro puolėju išrinktas Gvidas Mažeika.

Techniškiausio žaidėjo prizas atiteko Titanui Ukrinui.

Perspektyviausiu turnyru žaidėjų paskelbtas Markas Untulis.

Visa komandos sudėtis: Nedas Galdikas (vartininkas), Deividas Butkus, Adomas Latakas, Titanas Ukrinas, Gvidas Mažeika, Regimantas Virkšas, Gintautas Mockevičius, Eimantas Kazlauskas, Markas Untulis, Vakaris Kniukšta, Ernestas Šakinis.


Treneris Giedrius Budginas

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą