2015 m. gruodžio 27 d., sekmadienis

Naujametinė futbolo šventė su Kalėdų Seneliu

Kaip ir kasmet, antrą Šv. Kalėdų dieną, Plungėje vyko Naujametinė futbolo šventė, kurioje dalyvavo visi Plungės futbolininkai. Į šventę atvyko buvę klubo žaidėjai: Audrius Laučys (Londono FC "Brentford"), Rokas Petrikas (FK "Atlantas"), Algimantė Mikutaitė ( FK "Gintra"), Mantas Rusys (NFA), Arnas Šapalas, Irmantas Mockus, Karolis ir Deividas Reimariai, Tautvydas Ramanauskas, Tadas Paplauskas (FK "El Dorado"), Martynas Rašinskas (FK "El Dorado), Aurimas Stupelis, Rokas Rusys, Ernestas Macenis ir Tadas Aleksandravičius.

Šventė prasidėjo rungtynėmis, kuriose žaidė 2003, 2004, 2005 ir 2006 metais gimę žaidėjai. Sužaidus vaikams į aikštę nedrąsiai sugužėjo tėveliai, kurie pasidalinę į komandas sužaidė rungtynes.

Tėveliai

Tėveliai sužaidę rungtynes aikštę užleido patiems mažiausiems Plungės futbolo žaidėjams. Į aikštę subėgo burys 2007, 2008 ir 2009 metais gimę berniukai, kurie gražiais įvarčiais stebino susirinkusius žiūrovus.

Jauniausius klubo žaidėjus šventės metu nustebino pasirodęs Senis Šaltis, kuris niekada nepraleidžia progos sudalyvauti šiame renginyje.

Senis Šaltis

Futbolininkai turėjo progą parodyti Kalėdų Seneliui savo futbolo sugebėjimus, bandydami jam įmušti 7 metrų baudinius ir už bandymus jam įmušti, Kalėdų Senelis juos dosniai vaišino saldžiais prizais.

Vaikai kartu su tėveliais pasveikino ir trenerius: Kęstutį Petkų, Alvydą Viršilą, Alvydą Mickevičių, Algimantą Petkų ir Giedrių Budginą.

Naujametinę futbolo šventę užbaigė tradicinis mačas, kuriame žaidė "Žiogai" prieš "Legionierius". "Žiogų" komandą sudarė buvę 1997 m. gim. komandos žaidėjai, o "Legionieriams" atstovavo buvę Plungės futbolininkai, kurie atvyko iš įvairių Lietuvos miestų. Šį mačą rezultatu 9:7 laimėjo "Žiogai".

Tradicinio mačo dalyviai


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą