2016 m. sausio 17 d., sekmadienis

Apie turnyrą Gargžduose


"Žiogeliai-2" šiandien dalyvavo 2005 m. gim. berniukų futbolo turnyre, kuris vyko Gargžduose. Turnyre iš viso sužaidėme penkias rungtynes. Nors visas rungtynes ir pralaimėjome, bet mūsų tai nenuvylė. Į šį turnyrą atvykome įgyti daugiau varžybinės patirties, o tai ypač svarbu tiems žaidėjams, kurių sužaistų rungtynių sąrašas yra trumpas.

Įsibėgėjus turnyrui išsikėlėme ir kitus tikslus. Kadangi mūsų gebėjimai atakoje šiandien nebuvo įspūdingi, tai mes bent siekėme per vienas žaistas rungtynes atlikti bent penkis smūgius į vartus. Šis tikslas buvo įgyvendintas. 

Paskutinėse rungtynėse išsikėlėme kitą naują tikslą - įmušti įvartį. 17 minučių mums to nepavyko padaryti, nors ir turėjome progų, bet paskutinę rungtynių minutę tikslas buvo pasiektas. O viskas buvo taip... Tadas Tamošauskas kėlė kampinį, bet padarė tai taip nesėkmingai, kad kamuolys vos pariedėjo. Pasirodo to užteko. Varžovų vartininkas buvo užhopnotizuotas tokio netikėto "smūgio" jog net nesugebėjo pataikyti į vos riedantį kamuolį. Kamuolį į varžovų vartus pasiuntė prie vartų tykojęs "žiogelis" Mantvydas Vasiliauskas.

Šis įvartis pradžiugino ne tik visą komandą, bet ir visus tuos, kurie tuo metu stebėjo paskutines turnyro rungtynes.

Geriausiu komandos žaidėju pripažintas Radvilas Bogužas, kuris beje šiame turnyre buvo ir komandos kapitonu.

Radvilas Bogužas

Šiame turnyre "Žiogeliai-2" komandą atstovavo: Ridmantas Valutis (vartininkas), Nedas Galdikas, Markas Untulis, Vakaris Kniukšta, Radvilas Bogužas, Airius Kupetis, Mantvydas Vasiliauskas, Ignotas Gerlikas, Kasparas Žegunis, Edvinas Stropus ir Tadas Tamošauskas.


Treneris Giedrius Budginas

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą