2016 m. sausio 26 d., antradienis

Šiaulių arenoje praūžė 2005 m. gim. futbolininkų turnyras


Sausio 23 d. Šiaulių arenoje susirinko 12 pajėgiausių Lietuvos ir Latvijos 2005 m. gim. jaunųjų futbolininkų komandų. Savo jėgas tarpusavyje išmėgino Šiaulių FA, FK "Šilutė", FK "Liepaja" (Latvija), FK "Žiogeliai" (Plungė), FK "Nevėžis", VFM (Vilnius), FK "Žalgirietis" (Vilnius), Baltijos FM (LT,LV), FM "Audra" (Vilnius) bei FK "Banga" (Gargždai).

Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius po šešias ekipas. Rungtynių trukmė 13 minučių.

A pogrupis:
1. FK "Nevėžis"
2. FK "Žalgirietis" A
3. FK "Banga"
4. FK "Žiogeliai"
5. FK "Liepaja" Green
6. Baltijos futbolo mokykla

B pogrupis:
1. Šiaulių FA
2. FK "Žalgirietis" B
3. FM "Audra"
4. VFM
5. FK "Liepaja"Red
6. FK "Šilutė"

Turnyrą atidarė Šiaulių FA ir Šilutės rungtynės. Po atkaklios kovos rezultatu 2:0 pergalę šventė šiauliečiai. Kitose rungtynėse ŠFA auklėtiniai susitiko su VFM ir po apmaudžiai praleisto įvarčio turėjo pripažinti minimalią varžovų persvarą 0:1. Trečioji akistata baigėsi taip pat rezultatu 1:0, tik šį kartą pergalę šventė ŠFA. Su svečiais iš sostinės FK "Žalgiriečio" B komanda vyko itin atkaklios rungtynės, vistik šiauliečiams pavyko įrodyti savo pranašumą ir iškovoti pergalę rezultatu 2:0.  Paskutinėse grupės rungtynėse, kurios buvo lemiamos kovoje dėl tolimesnės vietos sėkmė nuo šiauliečių nusisuko. Svečiai iš Latvijos FK "Liepaja" Red įveikė ŠFA rezultatu 1:4.
Sužaidus grupės rungtynes lentelėje susiklostė itin įtempta situacija. Grupės nugalėtojais su 10 taškų tapo VFM, kitos trys komandos (ŠFA, "Liepaja" Red ir "Šilutė") surinko po 9 taškus ir tik dėl įvarčių santykio paaiškėjo, kad ŠFA varžysis dėl 7-8 vietų.

Kovoje dėl septinos vietos teko grumtis su panašaus likimo A pogrupyje FK "Žalgiriečio" A komanda. Deja, ir čia pritrūko sėkmės, vilniečiai iškovojo pergalę rezultatu 4:1

Trečią vietą iškovojo turnyro staigmena tapę FK "Šilutės" auklėtiniai. Bronzinėje kovoje šilutiškiai priėmė Latvių FK "Liepaja" Green iššūkį ir įveikė bendraamžius rezultatu 2:0

Turnyro nugalėtojais tapo Baltijos futbolo mokyklos komanda, kuriai atstovauja vieni geriausių Lietuvos ir Latvijos berniukai. Juos treniruoja Latvis Dzintars ir Šiaulių futbolo akademijos treneris Tadas Šalkauskas. Finalinėje kovoje Baltijos FM auklėtiniai susitiko su B pogrupio nugalėtojais Vilniaus FM ir įveikė juos rezultatu 2:1.
Po turnyro buvo apdovanoti geriausi savo pozicijų žaidėjai bei išrinktas geriausias viso turnyro žaidėjas.

Vartininkas: Leo - Baltijos FM
Gynėjas: Justas - FK "Šilutė"
Puolėjas: Martynas - Vilniaus FM
Geriausias žaidėjas: Martins - Baltijos FM

Galutinės komandų poros dėl vietų:

Dėl 11 - 12 vietų:
FK "Nevėžis" - FK "Audra" 4:1

Dėl 9 - 10  vietų:
FK "Banga" - FK "Žalgirietis" B   1:2

Dėl 7-8 vietų:
FK "Žalgierietis" A - Šiaulių FA  4:1

Dėl 5-6 vietų:
FK "Žiogeliai" - FK "Liepaja" Red  0:1

Dėl 3-4 vietų:
FK "Liepaja" Green - FK "Šilutė"   0:2

Dėl 1-2 vietų:
Baltijos FM - VFM  2:1

Parengė treneris pagal siauliufa.lt

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą