2016 m. vasario 12 d., penktadienis

Mažojo futbolo čempionato IV ture sužaista lygiomis

Vasario 11 d. FK "Babrungas-1" buvo išvykę į Tauragę žaisti Mažojo futbolo čempionato rungtynių su Tauragės VJSM-1 komanda.

Tai buvo ketvirtosios čempionato rungtynes ir antras kartas kai žaidžiama prieš Tauragės VJSM-1. Pirmąjį tarpusavio mačą laimėjo "Babrungas-1" rezultatu 7:2.

Tauragė yra ta komanda, prieš kurią visada yra sunku žaisti ir kaip susiklostys rungtynes - niekas negali žinoti. Tai labiausiai nenuspėjami varžovai ir viena iš stipresnių komandų šioje amžiaus grupėje (2005 m. gim.).

Tauragėje niekam nėra lengva žaisti, retai kas iš ten išvažiuoja su pergale. Pergalės iš Tauragės nepavyko išsivežti ir Klaipėdos FM komandai, ji Tauragei nusileido 3:7.

Rungtynės prieš Tauragės VJSM-1 buvo sunkiausias, kurias kada nors yra tekę žaisti FK "Babrungas-1" komandai. Prie to prisidėjo tai, kad komanda buvo išretinta ligų ir tik septyni žaidėjai vyko į Tauragę. Dėl ligos komandai negalėjo padėti Gvidas Mažeika, Regimantas Virkšas ir Nedas Galdikas.

Komandos sudėtis varžyboms su Tauragės VJSM-1 buvo: Eimantas Kazlauskas (vartininkas), Deividas Butkus, Adomas Latakas, Matas Kazbaras, Titanas Ukrinas, Radvilas Bogužas ir Markas Untulis.

Pirmieji šiose rungtynėse pasižymėjo "Babrungas-1" komanda, tai padarė komandos vartininkas Eimantas, kuris įvartį pelnė smūgiuodamas kamuolį iš savo vartininko aikštelės.

Neilgai trukus Tauragei pavyko išlyginti ir net persverti rezultatą 2:1. "Babrungas-1" atsilaikė prieš varžovų spaudimą ir sugebėjo išlyginti rezultatą. Įvartį pelnė Adomas Latakas. Baigiantis pirmam kėliniui rezultatą persvėrė komandos kapitonas Deividas Butkus ir plungiškiai po pirmo kėlinio pirmauja 3:2.

Antras kėlinys buvo tikras "nervų" karas. Abi komandos galėjo įmušti po kelis įvarčius, bet patikimai vartus saugojo komandų vartininkai. Baigiantis antram kėliniui Plungės gynėjai baudos aikštelėje pargriovė Tauragės puolėją ir teisėjas skyrė 7 metrų baudinį. Komandos vartininkui Eimantui nepavyko jo atsaugoti ir Tauragei pavyko išlyginti rezultatą rungtynių pabaigoje. Galutinis rezultatas 3:3. Plungiškiai iš Tauragės išvyko su vienu tašku!!!

Mažojo futbolo 5x5 čempionato turnyrinė lentelė, A lyga, III pogrupis